MODELOWANIE FIRAN
    Nasza firma zajmuje się szyciem, upinaniem, obszywaniem firan, zasłon również na przelotki, lambrekinów narzut oraz projektowaniem wystroju okien już przeszło 20 lat. Głównymi naszymi zleceniodawcami do tej pory byli klienci indywidualni oraz właściciele domów weselnych.

     Nasze firany są szyte techniką, która zapewnia doskonałe układanie się firan po ich zawieszeniu jak równieżnie tracą fasonu po upraniu. Ta sama technika pozwala nam na ułożenie firan o wysokim stopniu mnięcia się by po uszyciu prezentowały się efektownie (technika uszycia nie ma wpływu na stopień mnięcia się materiałów nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć jak materiał będzie wyglądał po upraniu). Naszą domeną jest upinanie firan i zasłon oprócz tego zajmujemy się szyciem kap, narzut i poduszek.

    Na życzenie klienta projektujemy i aranżujemy wystrój okien, doradzamy i wykonujemy usłuugi wg gusów i upodobań zleceniodawcy.

     Wykonujemy szycie metodą na PRZELOTKI.

    Nasze usługi wykonywane są sprawdzoną techniką, która polega na wysokiej estetyce, szybkości i łatwości montażu na karniszu, a upięcie po upraniu nie ulega odkształceniu i nie wymaga ponownej ingerencji. Wszystkie elementy są połączone na stałe. Nie idziemy na skróty i nie sprowadzamy naszych usług jedynie do wszycia i uciągnięcia taśmy marszczącej, tak jak ma to miejsce w supermarketach.

    Usługi wykonujemy głóownie z materiałów powierzonych gdyż asortyment oraz kolorystyka jest ogromna. W okresach przedświątecznym prosimy o zgłaszanie się w miarę możliwości jak najwcześniej gdyż okres oczekiwania może się wydłużyć do kilku dni.